Sponsorlu Bağlantılar

Yavaş uzayan saçlarınız için bir çare arıyorsanız, size önereceğimiz pratik formüller sayesinde daha hızlı uzayan saçlara kavuşabilirsiniz. Basit ve uygulaması kolay bitkisel kürler sayesinde hızlı saç uzatma yöntemlerine kavuşabilirsiniz.


 

hizli-sac-uzatma

Evde yapabileceğiniz hızlı saç uzatma yöntemlerinden ilkini hazırlamak için bir kabın içine bir tutam sinameki koyun ve ardından, büyükçe bir narın kabuklarını da üzerine ekleyin. Son olarak civanperçemi de koyduktan sonra yarım saat kadar kaynatın. Elde edeceğiniz suyu süzün. Başka bir kapta bir yumurtayı iyice çırpın, susam yağı ekleyin ve elde ettiğiniz suyun için karıştırıp iyice karıştırın. Kremsi bir kıvama geldikten sonra bu karışımı saç diplerinize sürerek masaj yapın ve yıkayın. Bu kürü haftada iki kez yapabilir veya her yıkamadan önce de uygulayabilirsiniz.

sac-uzatmanin-dogal-yollari

Turp sağlığa yararlı olduğu kadar saçların hızlı uzamasına da son derece faydalıdır. Bir suyun içine rendelenmiş bir adet turp atın ve yarım saat kadar kaynamasını bekleyin. Ardından bir adet yumurta sarısını ilave edin ve iyice karıştırın. Saç diplerinize masaj yaparak yedirip sonra saçlarınızı yıkayın. Hızlı saç uzatma için bu yöntemi saçlarınızı her yıkamadan önce yapabilir veya haftada iki kez de uygulayabilirsiniz.

hizli-sac-uzatma-yontemleri

 

 

Daha sağlıklı saçlara kavuşmakla ilgili makalemizi de buradan okuyabilirsiniz. 

 

Sponsorlu Bağlantılar