Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonu, herkes için güzel bir uğraştır. Evlerimizin her köşesinin zevkle döşenmiş olmasını ve kendimizi evimizde rahat hissetmeyi severiz. pek çok aksesuar kullanımı ile eski mobilyalarınıza farklı bir hava verebileceğiniz gibi, dekorasyon fikirleri konusunda açık görüşlü olmanız halinde evinizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

dekorasyon

Eski bisikletlerinizi evinizin antresinde, girişinde veya bahçesinde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Bisikletin içine yerleştireceğiniz bir sepetin içine her gün taze kır çiçekleri koyabilir veya günlük gazetelerinizi, şapkalarınızı da yerleştirebilirsiniz.

dekorasyon-fikirleri

Salonunuzda puf veya sehpa üzerini de dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz ki son zamanlarda bir hayli trend olduğunu söyleyelim. Eski bir tepsinizi bu iş için kullanabilirsiniz. çiçekleri kitaplar, mumlar veya küçük kadehler koyabileceğiniz bu tepsiyle salonunuzun ortasında harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

dekorasyon-onerileri

Boş duvarlarınıza açık raf sistemi yaptırabilir ve kütüphane olarak kullanabilirsiniz. Kitaplarla birlikte aile fotoğraflarınızı da uygun boyuttaki çerçevelere koyarak bu raflarda sergileme imkanı bulabilirsiniz. ayrıca son derece ucuza mal olabilecek bu yöntemle boş duvar sorunundan da kurtulmuş olursunuz. Tabi ki evinizin içine yerleştireceğiniz çiçeklerin de dekorasyonda ne kadar önemli olduğunu söylemeden geçmeyelim.

dekoratif-komodinler

Yatağınızın arkasındaki duvarı renkli bir duvar kağıdı ile dekore edebilir veya taka odası dekorasyonu için kullanabileceğiniz kaplamalardan yararlanabilirsiniz. eski sandıklarınızı veya eski komodinleri duvar kağıdının rengine uygun şekilde boyayarak odaya canlılık katmanız mümkün. 

ev-dekorasyonu

Salon dekorasyonunda vazgeçilmezlerden biri de çerçeveler. Özellikle son yıllarda herkes tarafından sevilerek kullanılan dekoratif çerçeveler evinize bambaşka bir hava katacaktır. 

salon-dekorasyonu 

Sponsorlu Bağlantılar