Sponsorlu Bağlantılar

Güzelleşmek uğruna yaptığımız hatalı davranışlara göz atıldığında pek çok kadının hiç ihtiyacı olmadığı halde fondöten kullandığı görülüyor. Cildi daha güzel ve pürüzsüz gösteren fondötenlerin çok da masum olmadığı bilinen bir gerçek. Özellikle dermatolojik açıdan test edilmemiş ürünler, cilt üzerinde tedavisi zor durumlara dahi neden olabilir. Cilt tipine uygun olanları ve tabi ki klinik deneylerden geçirilmiş olanları tercih etmek gerektiği gibi, cildiniz için illa da fondöten kullanmanız gerektiği fikrinden de uzaklaşmanız doğru olabilir.

 en-iyi-fondoten

Her kadın için belli başlı alışkanlıklar vardır. Gündelik hayatın içinde tekrarlarken üzerinde pek de fazla düşünmediğimiz konulardan biri de güzelleşmek uğruna sürdüğümüz fondötenlere gerçekten ihtiyacımız olup olmadığıdır. Pek çok kişi her gün fondöten kullanmayı seçerken aslında tıkanan gözeneklerin bir süre sonra pek çok sivilceli oluşumlara yol açtığını da görmezden geliyor. Hatta akneli ve sivilceli görünümü azaltmak için tedavi olmak yerine yangına körükle gidecek bir tercihi kullanıp fondöten kullanıyorlar. Herkesin fondöten kullanmasına gerek olmadığı gibi, cilt sağlığını tehlikeye atmayacak ve istenilen pürüzsüz ve doğal görünümü yakalamaya yardımcı olacak nemlendirici ve kapatıcı başka kremler de kullanılabilir.

bb-krem-cc-krem

Renkli pek çok nemlendirici veya BB, CC kremler kullanarak daha sade ve doğal görünebilir, makyajınızı kusursuz hale getirebilirsiniz. Günlük cilt bakımınızı doğru şekilde yaptığınızda bu tip ürünlere olan ihtiyacınızın da giderek azaldığını görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar