Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde pek çok farklı marka bay ve bayanlar için en ilginç tasarımlar ile ayakkabılar sunarken, bunlar arasında olan Hangar bayan ayakkabı modelleri pek çok bayana farklı imkânlar sağlıyor. Birbirinden çeşitli ve güzel ayakkabılara göz atmak istiyorsanız, bu çeşitler arasından seçimler yapabilirsiniz.

2016 Hangar bayan ayakkabı modelleri

Klasik ayakkabılar

Bayanlar genel olarak günlük yaşantılarında klasik tarz kullanmasalar da, iş yerlerinde ve davetlerde, resmiyeti ön plana çıkarmak isteyebilirler. Bu durumda da sizler için stiletto modeller ve diğer topuklu tasarımları sunulabilir. Bunların yanı sıra spor modeller de firmanın geniş koleksiyonunda kendisine yer bulmuş durumda.

parlak yeşil Hangar bayan ayakkabı modelleri

Spor ayakkabılar

Son yıllarda yüksek tabanlı spor ayakkabı modelleri beğenilirken, yine rahat bir giyim için düztaban spor modeller sizlere sunuluyor. Bu tasarımlara Hangar bayan ayakkabı modelleri arasından seçimler yaparak ulaşabileceğiniz gibi tarzınıza uygun pek çok farklı tasarım bulmanız da mümkün.

fermuarlı Hangar bayan ayakkabı modelleri

Babet ayakkabılar yine bayanların en çok tercih ettiklerinden. Gayet sade modeller bulabileceğiniz gibi, üzeri çiçek desenli pek çok farklı karılık renge sahip olan tasarımlarda Hangar modelleri arasında.

yeni sezon Hangar bayan ayakkabı modelleri

Sandalet modelleri

Yine bayanların her ne kadar kış aylarında kullanacağı modeller arasında olmasa da, sandalet modelleri taş detaylar ile süslenerek, parmak arası detaylar ile en güzel modellerini sizlere sunmaktadır. Bu modellerde biraz daha dikkat çekici ve şık tasarım sahibi olabilmek için, diz kapaklarına kadar uzanan bağcıklarından destek alabilir, farklı tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

parlak siyah Hangar bayan ayakkabı modelleri

 
topuklu Hangar bayan ayakkabı modellerisiyah Hangar bayan ayakkabı modelleriHangar bayan ayakkabı modellerişık Hangar bayan ayakkabı modelleri

Diğer ayakkabı markaları ve modelleri için yazılarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar