Sponsorlu Bağlantılar

Güzel kokmak ve kokunuzun uzun süre üstünüzde kalmasını sağlamak için seçimlerinizi ne şekilde yapmanız gerektiğini de iyi biliyor olmalısınız. Zira yanlış seçimler veya kalıcı olsun diye alınan hafif kokular sonrasında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Koku seçiminde öncelikle dikkat etmeniz gereken şey, her gün duyduğunuz Eau De Parfum, Eau De Toilette, Parfum ve Musk sözcüklerinin aslında ne anlama geldiklerini öğrenek olmalıdır.

En taze ve gün içinde her an size eşlik edebilecek seçimlerden biri alacağınız kokunun Eau de Parfum olmasıdır. Şişelerin üzerindeki etiketler seçimlerinizde size yardımcı olacaktır.

sensual woman smelling perfume, golden perfume bottle

Eğer daha hafif ve biraz daha uçucu bir kokuya ihtiyacınız varsa o zaman Eau de Toilette yazılı olan kokuları tercih etmelisiniz. Gün içinde birkaç kez tazeleyerek dilediğiniz şekilde hafif ve sürekli bir kokuya da ulaşmış olursunuz.

Üzerinde yalnızca Parfum yazan şişeler ise kalıcılık arayışınıza son derece keskin bir çözüm sunacak olanlardır. Gün boyu buram buram parfüm kokmak için en iyi seçim kesinlikle bu olmalıdır.

Musk, yani diğer bilinen ismiyle kolonyalar da sık sık tazeleyerek hafif ve uçucu bir koku elde etmek isteyenler için son derece iyi bir çözüm. Özellikle çok fazla kokudan hoşlanmayanlara iyi bir çözüm olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar