Sponsorlu Bağlantılar

Genel Özellikleri

Değişkenliği ile tüm burçlar içinde kendine ayrı bir duruşu ve karakteri olan İkizler burcu, son derece zeki insanlardan oluşur. Meraklı ve kendini geliştirmeyi seven İkizler burcu sosyal ortamların da en çok aranan kişileridir. Canlı ve hareketli yapıları kadar arkadaşlıklara ve dostluklara çok değer veriyor oluşları da onları bulundukları ortamlarda popüler yapmaya yeter. İkiyüzlü oldukları konusunda çok eleştiri alırlar ve aynı zamanda dedikodu yapmaya da bayılırlar. Yenilikler onlar için heyecan vericidir ve kararsızlıkları da meşhurdur. Güvenilmez bulunmaları dışında oldukça yeteneklidirler ve aynı anda pek çok işle uğraşabilirler.

İkizler Kadını

Son derece enerji dolu ve neşeli halleriyle pek çok erkeğin ilgisini çeken İkizler kadını, hemen her konuda ciddi bir kararsızlık yaşar ve fikir değiştirmeleri de oldukça sıkıntılı durumlar yaşamalarına neden olur. Genelde zor anlaşılan kadınlardır ve her şey hemen olsun isterler. Sabırsız ve bir o kadar da meraklıdırlar. Yeni ülkeler görmek ve yolculuklara çıkmak en sevdikleri şeylerdir. Yeni insanlarla tanışmak da İkizler kadını için son derece önemlidir. Çevresindeki herkesin kendisi ile ilgilenmesini isterler. Özgürlüklerine de düşkündürler ve beraberliklerinde kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazlar. Parasal konularda bağımsız olmayı önemserler. Emir alacağı bir işte çalışmak istemezler. Hayalperesttirler ve evlendikleri zaman eşlerine ve çocuklarına çok ilgi gösterirler. Fedakar ve uyumlu bir eş olurlar.

İkizler Erkeği

Zekası ile kadınları çok etkileyen İkizler erkekleri aynı zamanda çekici ve karizmatiktirler. Cazibelerini konuşturdukları kadar pratik zekaları ve nezaketli davranışları ile de büyük beğeni toplarlar. Pratik olmaları onlara sorunlardan çok daha kolay sıyrılma özelliği kazandırır. İnatçı bir tarafı vardır ve hedefe kitlenen İkizler erkeği ne yapar eder amacına ulaşır. Bir başkası ile kıyaslanmaktan nefret ederler ve her zaman kendi işinin patronu olmak isterler. Yenilikçi olduklarından sürekli akıllarında yapacak yeni bir iş fikri vardır. Sanata ve doğaya da meraklıdırlar. Yeni insanlar tanımak ve sosyal ortamlarda bulunmaktan zevk alırlar. Parasal konularda biraz savurgandırlar ve para biriktirememeleri sıkıntı yaşamalarına enden olabilir. Evliliğe çok sıcak bakmasa da çok sevdiği bir kadınla evlenirse iyi bir eş ve baba olacaktır.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar