Sponsorlu Bağlantılar

Pek çok erkek kadınları mutlu etmenin zor, hatta imkansız olduğunu söylese de işin sırrını bildikten sonra son derece basit. Kadınların mutlu oldukları şeyler sanıldığı gibi çok büyü değil, ufak tefek ayrıntılarla ilgilidir. Eşinizi bugün mutlu etmek istiyorsanız, örneğin ona güzel bir çikolata hediye edebilirsiniz. Yüzündeki gülümsemeyi gördüğünüzde siz bile şaşırabilirsiniz.

Buluştuğunuzda üstündeki elbiseyi ya da, ayakkabılarını beğendiğinizi söyleyerek, nereden aldığını sorabilirsiniz. Büyük bir memnuniyetle size detaylı olarak anlatacak ve kendisiyle ilgilendiğinizi düşünüp çokça mutlu olacaktır.

Ortada herhangi bir neden yokken bir kadın sarılmak ve ona çok güzel göründüğünü söylemek de emin olun mucize etkisi yaratacaktır. Aynı zamanda her zaman yaşından daha genç göründüğün iletiyor olmanız da, size karşı daha çok sempati duymasına neden olur.

Bir kadını mutlu etmenin pek çok yolu vardır ve bunlar için avuç dolusu para ödemeniz de gerekmez. Ama yine de küçük bir bütçe ayırarak ona indirimden güzel bir topuklu ayakkabı, çanta ya da giysi alabilir, bu küçük sürprizlerinizle uzun süre yüzünde gülücükler açtırabilirsiniz.

Gün içinde size attığı mesajlara anında dönmeniz, film izlerken ona sarılmanız, kilo verdiğini söylemeniz de mutlu olmasına yetecektir. Bulunduğunuz tüm ortamlarda ona en güzel bayanın kendisi olduğunu söylemeniz de tabi ki hem mutluluk, hem de gurur verici olacaktır.

 

Sponsorlu Bağlantılar