Sponsorlu Bağlantılar

Kahküllü saç modelleri pek çok kadının tarzını tamamladığı gibi, aynı zamanda kişinin kimliği hakkında da işaretler taşır. Genellikle romantik ve duygusal kadınların sıklıkla tercih ettiği kahküllü saçlar, hem çok modern görünen, hem de yıllar geçse de modası hiç geçmeyen klasik bir saç kesim şeklidir.

 kahkullu-sac-kesimleri

Saç renginiz ve uzunluğu ne olursa olsun kahkül kestirebilirsiniz. Kuaförlerin ya da başkalarının kahküllü saçların size yakışmayacağını söyledikleri an şen bir kahkaha atıp seslenin: “Hayır, yakışır!” işte bu kadar basit bir karar. Elbette zorlukları olan bir modeldir, zira dalgalı saçlara sahipseniz, en ufak terlemede veya nemli havada dalgalanan kahkülleriniz size sıkıntılı anlar yaşatabilir.

 2015-kahkullu-sac-modelleri

Düz saçlara sahipseniz o zaman kahkül biçilmiş kaftandır diyebiliriz, zira çok şanslısınız çünkü kahküllerinizi düzeltmek zorunda kalmazsınız. Yalnızca uzadıkça kestirip boyunu kısaltabilir veya uzatıp daha farklı kahkül kesimlerine sahip olabilirsiniz.

 kahkullu-sac-modelleri

İster aynı boyda, isterseniz farklı uzunluklarda kestirebileceğiniz kahküllerinizde Fransız kahkül modelini de deneyebilirsiniz. Her şekilde güzel olacağınız ve harika görünüşünüzle herkesin hayranlık dolu bakışlarını çekeceğinize eminiz.

 

kahkullu-kesim-modelleri

 

 

kahkullu-sac-modelleri-2015

 

kısa-kahkullu-sac-modelleri

 

sac-kesim-modelleri

 

sari-kahkullu-sac-modelleri

 

siyah-kahkullu-sac-modelleri

 

uzun-kahkullu-sac-modelleri

 

Sponsorlu Bağlantılar