Sponsorlu Bağlantılar

Kareli kıyafet trendinin en popüler parçası elbette gömleklerdir. Hepimizin severek giydiği ve gardırobumuzda birkaç farklı rengini bulundurduğumuz kareli gömlekler yine vitrinlerde boy gösteriyor. Sonbahar mevsimi için kullanabileceğiniz gömleklerinizi nasıl kombinleyeceğinizi düşünüyorsanız önerilerimize göz atın.

kareli-gomlek-kombinleri

Midi etekler kareli gömlek kombini yapmak için en iyi kıyafetlerden biridir. Üstelik altına stiletto ayakkabılar giyerek kıyafetinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz.

sokak-modasi

Kareli gömlek demişken taba rengi botlardan bahsetmemek olmaz. Jeanlerinizin altına taba rengi bot giyip, kareli gömleği de üstünüze geçirdiğinizde harika bir günlük kombin elde etmiş olursunuz.

kombin-ornekleriGömleklerinizin üstüne yelek giymeyi deneyin. Geçtiğimiz sezondan beri popülerliğini yitirmeyen gömlekler kareli desenlerin üzerine gerçekten çok yakışıyor.
kareli-gomlek-modelleri

Elbette yelek dışında gömlek üstüne giyebileceğiniz kazakları da unutmamak gerekiyor. Beyaz kazaklar kadar siyah olanları da tercih edebilirsiniz. Bu arada kombinlerinizi bütünleyen çanta ve takıları da unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar