Sponsorlu Bağlantılar

Ayakları üşütmemek için seçtiğimiz çoraplara çok dikkat etmeliyiz. Soğuk günlerde ve mevsimlerde özellikle yün ya da pamuklu çorap seçmek gerekiyor. En güzeli de elbette eskiden beri kullanılan ve yeniden moda olan örgü çoraplar.

basit-orgu-coraplar (2)

Topuk ve burun kısmında desenler ya da motfiler olan örgü çorap modelleri günlük hayatımızda ayaklarımızı korurken, uzun süre dayanması açısından da oldukça işlevsel diyebiliriz.

basit-orgu-coraplar

İnce çorap şişleri ile örülen modeller dışında tığ ile de örgü çorap hazırlamak oldukça kolay. Biraz meşakkatli görünse de, eliniz alışınca pek çok çorap örüp kısa sürede bitirebilirsiniz.

corap-modelleri

Kıyafetlerinize uygun renklerde örgü çoraplar hazırlayabilir, ayrıca isterseniz düz renklerde hemen her tonda çorap da örebilirsiniz.

desenli-orgu-coraplar

Anadolu motifleri çoraplarda en sevilenlerden biridir ama son zamanlarda hayvan figürleri veya değişik desenler de çoraplarda öne çıkmaya devam ediyor.

kisa-orgu-corap-modelleri

Bu mavi örgü çorap hem çok sevimli, hem de renk ve desen seçimleri çok şık duruyor. Her yaştan kişi için güzel bir hediye olabilir.kolay-corap-orguleriBasit örgü çorap modelleri ile başlayabilir ve giderek daha da zorlu modelleri rahatlıkla örebilirsiniz. Yakınlarınızdan destek alabileceğiniz gibi, internetten de örgü tekniklerine yönelik bilgi bulmanız mümkün.
kolay-orgu-coraplarDiğer örgü çorap modellerinin olduğu makalelerimizdeki görsellerden de yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar