Sponsorlu Bağlantılar

Kısa saç modelleri 2015 yılında da pek çok bayanın tercih ettiği kesimlerin başında gelecek diyebiliriz çünkü modacılar bu sene genellikle maskülen görünüşlü kadınlara çok fazla yer veriyorlar. Hem dişi, hem de aynı zamanda maskülen bir tavra sahne olacak gibi görünen 2015 yılında, bayan saç modası da aynı etiklerden uzak kalamayacağa benziyor. Sarı saç modası hala devam ederken renk olarak biraz daha platine çalan sarılar ön planda. Doğal renkler yerine daha dikkat çeken iddialı renklere boyanan saçlarda asimetrik kesimler ise oldukça revaçta diyebiliriz. Özellikle genç kızların çok severek uygulayacağı oldukça çılgın modeller 2015 yılında çok sayıda kişiyi mutlu edecek gibi görünüyor.

2015 kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri 2015 yılında saçın bir kısmı tıraş edilip, diğer tarafı uzun bırakılan tasarımlarla kadına çok farklı, modern bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda özgürlük anlayışının da sembolü olan bir tarz yaratan tasarımcılar asi görünmeyi sevenler için de son derece iddialı görüntüler yaratıyorlar. Kızıl ve kahverengi tonlarını bolca göreceğimiz 2015 yılında aynı zamanda farklı renklerle balyaj yapılmış kısa saçlar da oldukça moda diyebiliriz.

kısa saç modelleri 2015

Kaküller Fransız usulü kısacık kesilirken romantik kaküller de bu yılın duygusal bayanları için çok uygun görünüyor. Çalışan bayanlar için dağınık saç kesimleri daha uygun görünürken, enseyi açıkta bırakan veya tam ense bitiminde kesilmiş saçlar da iş hayatında farklı bir görüntüye neden oluyor. Tüm modeller kadınların kendilerine olan özgüvenleri ve aynı zamanda tarz sahibi olan bir kişiliğinde yansıması olarak ortaya çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar