Sponsorlu Bağlantılar

Makyaj yaparken dudaklarınızı çok daha çekici ve seksi hale getirmek için bazı tüyolara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Dolgun dudaklarınız varsa işiniz nispeten biraz daha kolaydır ama dudaklarınız ineyse de üzülmeyin.

seksi-makyaj-yapmak

Dudak renginize yakın bir kalemle önce dudaklarınızı biraz daha kalınlaştırmalı ve sonra da koyu tonlarda rujlar kullanmalısınız Bu sayede hem rujun renginden dolayı, hem de kalınlaşan dudaklarınız sayesinde daha ilgi çekici bir dudak makyajına sahip olabilirsiniz.

seksi-dudak-makyaji

Dudaklarınızı öne çıkarmak için kırmızı veya bordo gibi iddialı bir ruj rengi seçecekseniz gözlerinizdeki makyaj oranını geride tutmaya çalışmalısınız. Hem gözleriniz, hem de dudaklarınız ön planda olursa ilgi odağını da dağıtmış olursunuz.

makyaj-nasil-yapilir

Parlatıcı kullanmak da seksi dudaklara sahip olmak için en kolay yöntemlerden biridir ve bunun için balsam veya parlatıcı ürünler kullanabilirsiniz.

kirmizi-ruj

Kırmızının eşsiz olduğunu biliyoruz ama seksi dudaklar için nude rujlar ya da pembe tonlar da seçebilirsiniz. Önemli olan genel makyajınızla uyum içinde olmasıdır.

kirmizi-dudak-makyaji

Seksi dudaklar için aşırı makyaja ihtiyacınız yok. Yalnızca ince bir eye liner ve koyu renk ruj da işinizi görebilir.

Sponsorlu Bağlantılar