Sponsorlu Bağlantılar

Genel Özellikleri

Bir Koç burcu maceraperest ruhu ve aynı zamanda lider vasıfları ile tanınır. Bulunduğu ortamda sivrilen Koç burcu son derece girişkendir ve karşısında çıkan her türlü engelin de üstesinden gelir. Herhangi bir konuda sınırlar çizilmesinden hiç hoşlanmadığı gibi, her koşulda dürüst olması da takdire şayandır. Pratik zekaya sahip olan Koç burcu hazırcevaptır ve lafı her zaman gediğine oturtur. Elbette iyi tarafları kadar olumsuz denebilecek özellikleri de vardır. Örneğin egosu yüksek kişiler olduklarından konuşmaları genellikle benmerkezci bir çerçevededir. Ani ve fevri çıkışları olan Koç burcu insanları aynı zamanda son derece sabırsız ve zaman zaman da agresiftirler.

Koç Burcu Kadını

Genellikle konuşkan ve cana yakın kişilerdir. Girişkenliklerinden ötürü her ortamda kendilerine yer edinebilirler ve aynı zamanda espri yetenekleri ile de sempati toplarlar. Eleştirel tarafları olduğu gibi, rahatsız olduğu her şeyi rahatlıkla dile getirir. Narin ve aynı zamanda alımlı, çekici bayanlardır. Koç kadınları iş ortamlarında son derece hırslı kişilerdir. Kafasına koyduğu her şeyi yapmak için tüm koşulları zorlar ve ne yapıp edip amacına ulaşır. Tembellikten hiç hoşlanmaz ve zaman onun için çok kıymetlidir. Arkadaşlığa ve dostluğa çok önem verir ve genellikle çevresinde aranan ve sevilen biridir. Kendini aşmaya çalışan bir kadındır ve özel ilişkilerinde de son derece mükemmelliyetçi biridir. Sevdiği zaman fedakarlık yapmaktan asla kaçınmaz ve ailesine de düşkündür.

Koç Burcu Erkeği

Kadınları etkilemek konusunda çok başarılı olan Koçlar harika sevgililerdir. Özgüvenleri yüksek ve lider ruhlu kişilerdir. İş ve özel hayatında inisiyatifi eline almayı ve otorite kurmayı sever. İnatçı ve bencil bir yapısı vardır. Bir koç erkeğine hata yaptığını kabul ettirmek oldukça güçtür. İkili ilişkilerde çok iyi bir sevgili olsa dahi, aynı zamanda özgürlüğü onun her şeyidir. Arkadaşlarına çok değer verir ve her zaman yardımlarına koşar. Emir altına girmekten nefret ettiği için genellikle kendi işinin patronu olmayı tercih eder. Eğer incitilmişse mutlaka karşılık verir ve lafını budaktan sakınmaz. Zaman zaman kırıcı ve alaycı davranışlar sergileyebilir.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar