Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odası dekorasyonu genellikle konforlu ve rahat bir ortam elde etmeye yönelik yapıldığı gibi, kişilerin en çok vakit geçirdikleri odalardan biri olması nedeni ile neşeli renklerin ve aksesuarların zenginleştirdiği bir ortamın da simgesi haline gelir. Büyük ve renkli yastıkları oturma odası dekorasyon seçeneklerinde başı çekerken, duvarlara asılan tablolar, sehpalar, abajurlar ve geniş sehpalar da bu konforu destekleyen en önemli aksesuarların başında gelir.

konforlu-oturma-odasi-dekorasyonu

Renkli koltuklar kadar yumuşak oturumu olan kanepeler de oturma odası dekorasyonu için iyi seçimlerdir. Siz de renkleri karıştırarak kullanabilir ve harika bir uyum yakalayabilirsiniz. 

oturma-odasi-dekorasyon

Konfordan bahsetmişken, geniş ve yumuşak koltukların en çok tercih edilenler olduğunu söylemek lazım. Tabi renk uyumuna da çok dikkat etmek gerekiyor. Gri, beyaz, krem, ve lacivert uyumunu deneyebilirsiniz.

oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri

Tek renkli bir kanepenin üzerine koyacağınız rengarenk yastıklar odanın havasını birdenbire değiştirecektir.

oturma-odasi-dekorasyon-ornekleriFarklı desenleri de bir arada bulundurabilir ve yumuşacık puflardan da yararlanabilirsiniz.

oturma-odasi-dekorasyonuBeyaz ve krem rengi her zaman huzur ve sakinlik verdiği gibi sizi dinlendirmek için de ideal renkler olacaktır. Oturma odası dekorasyonu için renkli aksesuarlar açık renkli mobilyalarınızda şahane bir uyuma neden olabilir.

 

Sponsorlu Bağlantılar