Sponsorlu Bağlantılar

Birçok marka ürettiği giysiler ile piyasada adından söz ettirmeyi başarabilmektedir. Bir markanın kendini bu denli gösterebilmesi için ürettiği ürünlerin tümünde ilk günkü özeni ve özveriyi göstermesi gerekmektedir. Bu markalardan biri de Koton’dur. Özellikle ürettiği koton gömlek modelleri ile adından bahsettiren firma, hem bayan hem de erkekler için oldukça başarılı gömlek modelleri tasarlamaya devam ediyor.

kareli Koton Gömlek Modelleri

Sağlam ve dayanıklı

Bu markanın ürettiği gömleklerin tamamında sağlamlık ön plana çıkarılmıştır. Aldığınız koton gömlek modellerini ilk günkü sağlamlıkta yıllarca giyebilirsiniz. Dikişlerinden tutun, düğmelere kadar gömleklerin her noktası aynı düzeyde sağlamlıkta üretilerek kullanıcıya sıkıntı çıkarmaması hedeflenmektedir.

Koton Gömlek Modelleri

Çarpıcı ve solmayan renkler

Bazı giysiler yıkandıkça zamanla renklerinde solma yaşanabilmektedir. Bu kumaşın düşük kalite olmasından kaynaklanır. Gerçi gömleğin fiyatına baktığınız zaman kalitesini anlayabilirsiniz. Bu markanın ürettiği gömleklerde ise yıkarken rengi gider mi, solar mı derdine girmenize gerek yok. Ürün ambalajı üzerinde yer alana yıkama tavsiyelerine uyduğunuz sürece herhangi bir renk solması veya yıpranma yaşamazsınız. Suyun sıcaklığı veya uygun deterjan gibi konular burada büyük önem arz etmektedir. En önemlisi gömleğinizi benzer kumaşlı giysilerle birlikte yıkayınız.

kurdela yakalı Koton Gömlek Modelleri

kolsuz Koton Gömlek Modelleri

mavi Koton Gömlek Modelleripembe Koton Gömlek Modelleriseffaf Koton Gömlek Modellerituruncu Koton Gömlek Modelleriyazlık Koton Gömlek Modelleri 2015 Koton Gömlek Modelleri2016 Koton Gömlek Modelleridantelli Koton Gömlek Modellerifırfırlı Koton Gömlek Modelleri

Gömleklerde en çok yaşanan sorun ise kol ve yaka kısmında yaşanan kumaşın zarar görmesi sonucu oluşan aşınmalardır. Özellikle beyaz gömleklerinizi yıkarken çamaşır suyu kullanım miktarını doğru ayarlarsanız çok daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar