Sponsorlu Bağlantılar

Evden çalışıyorsanız mutlaka çalışma alanlarınızı düzenlemeli ve kendinize daha konforlu bir çalışma odası dekorasyonu yapmalısınız. Gözünüze hoş görünen ve dağınıklıktan uzak bir çalışma alanının çok daha verimli olmanızı sağlayacağını da unutmamalısınız. 

calisma-odalari

Küçük bir çalışma odanız varsa dekorasyon konusunda bolca raflardan ve kutulardan yararlanmalısınız. Duvarınızı raflarla güzel bir kütüphane veya dolap haline getirebilir, dekoratif kutular sayesinde pek çok evrağınızı veya daha az ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınızı da ortalıktan kaldırma şansına erişmiş olursunuz. Odanızın boyutlarına uygun bir masa ve sandalye kullanmanız da mekanın daha ferah görünmesine katkıda bulunacaktır. 

calisma-odalari-dekorasyon

Küçük çalışma odası dekorasyon konusunda mutlaka açık renklerden yararlanmanız gerektiğini de unutmayın. Özellikle dar alanların açık tonlarda boyanması daha geniş görünmesine yol açacağı gibi, uzun saatler çalışmak zorunda kalacağınız zaman da sizi rahatlatacaktır. Çok fazla eşya bulundurmaktan kaçınmalı, konsollardan veya kesonlardan yararlanarak pek çok eşyanızın ortalıkta durmasını engellemelisiniz. 

calisma-odasi-dekorasyon-onerileri

Özellikle küçük odaların köşe kısımlarına yaptıracağınız çalışma bölmesi işinizi kolaylaştırabilir. Hem alandan kazanmış olursunuz, hem de daha derli toplu bir görüntüye sahip olan çalışma odanızda keyifle çalışabilirsiniz. 

dekoratif-calisma-odalari

Bir çalışma odanız yoksa ve küçük bir alanı çalışma mekanı haline getirmek ama aynı zamanda dekorasyon konusunda da bu bölüme farklı bir hava katmak istiyorsanız, şık bir masa ve sandalyeyle işe başlayabilir, bulunduğunuz mekana saksı bitkileri koyarak daha canlı bir atmosfer sağlayabilirsiniz. 

kucuk-calisma-odasi-dekorasyon-fikirleri

Duvara monte bir masa çok işinize yarayacaktır. Dar alanlar ve odalar için harika bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda duvarın üst kısmını da raflarla işlevsel hale getirebileceğiniz gibi, resimdeki gibi siyaha boyanmış duvarınıza tebeşirle günlük notlarınızı alıp, sonradan silebilirsiniz. 

kucuk-calisma-odasi-dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar