Sponsorlu Bağlantılar

Pek çokları tarafından mükemmel bulunan kadınları kıskanıyor olabilirsiniz. Bu kadınların nasıl olup da böyle kalabildiklerini ve herkesin onları bu denli mükemmel bulduklarını düşünüp hayıflanmak yerine, size vereceğimiz önerilere göz atıp siz de mükemmel bir kadının sırlarına ortak olabilirsiniz. İşe öncelikle kendinize değer verip, kendinizi sevmekle başlamayı unutmayın. Her ne olursa olsun, siz tek ve biriciksiniz.

Yüzünüzde her zaman kocaman bir gülümseme olsun. Gülüşmeyen kadınların kendilerini daha çok sevdikleri ve özgüvenlerinin de yüksek olduğu düşünülür. Her koşulda gülümsemeyi ihmal etmeyin.

guzellik

Hayattan ne istediğinizi ve ne beklediğinizi bilmelisiniz. Şartlar ne olursa olsun kendinize güvenin ve kimsenin sizi değersiz hissettirmesine izin vermeyin.

Bedeninizle barışın ve komplekslerinizden arının. Kişiliğinizi, hayata bakış açınızı ve tarzınızı yansıtacak doğru giysiler giyin. Modaya uymak adına kötü görünmekten vazgeçin. Kendiniz olun ve vücut tipinize uygun giyinin.

guzellik-tuyolari

Saç şeklinizi sürekli değiştirmek yerine, sizi temsil edecek bir saç stiline yönelin ve onu farklı şekillerde kullanmayı öğrenin. Ten ve göz renginize uygun bir renk ve model belirleyin. Asla bakımsız saçlarla dolaşmayın.

Modadan uzak kalmayın ve artık kimsenin giymediği giysileri atmayı deneyin. Ayakkabı ve çantalarınız her zaman şık ve göz alıcı olsun. Herkesin giydiği kıyafetler yerine, moda olan ama sizi ifade eden farklı parçaları kombinlemeyi deneyin.

cilt-bakimi

Sağlıklı bir cilt mükemmel kadın olmanın en önemli şartlarından biridir. Sık sık cilt bakımı yaptırın. Maddi durumunuz müsait değilse, evde kendiniz maskeler hazırlayarak cilt bakımı yapabilirsiniz. Cildinizi sabah ve akşam mutlaka temizleyin ve makyajla uyumayın.

Ağır makyajlar sizi hafif biri gibi gösterebilir. Her zaman asil bir görünüm için olabildiğince doğal makyajlar yapmayı deneyin. Ağır kokular yerine daha doğal ve akılda kalıcı olanları tercih edin.

guzel-kadin

Aksesuar kullanımını artırın. Saat, kolye ya da küpe kullanmak, farklı bir hava vereceği gibi, tarzınızı da yansıtmakta yardımcı olacaktır.

Topuklu ayakkabılar giymekten kaçınmayın. Topuk boyunuzu istediğiniz gibi seçebilirsiniz ama anneanne ayakkabılarından uzak durun. Kıyafetinize uygun ayakkabı tercihi yapın.

Fiziksel özelliklerinize dikkat edin. Hangi bölgeleriniz güzelse onları ön plana çıkarın. Kilo sorunu olan bölgeleriniz varsa, onları gizleyecek kıyafetler tercih edin.

aksesuar-modasi

Sabah ne giyeceğinizi düşünmek yerine, gece yatmadan önce ertesi gün giyeceklerinizi hazırlayın kombinler yapın ve zaman kazanın.

Eğitimli ve kültürlü bir kadın olmak için bilgiye kapılarınızı sonuna kadar açın. Okuyun ve araştırın. Yeni yerler keşfedip, yeni insanlarla tanışmaktan korkmayın. Sosyal biri olun.

sosyal-aktiviteler

Eğlenebileceğiniz aktiviteleriniz olsun. Dans kursu ya da pastacılık kursuna yazılabilir, bir spor salonuna üye olabilirsiniz. Masaj yaptırıp rahatlamayı da ihmal etmeyin.

Düzenli olarak sağlık kontrolleri yaptırın ve her zaman hayata pozitif bakın.

Sponsorlu Bağlantılar