Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma hayatındaki kadınların şıklık mevzusu oldukça sıkıntılı olmaktadır. Her gün ne giyeceğini düşünen bayanlar bazen kombin yapmakta güçlük çekebilirler. Gardırobunuzdaki kıyafetleri etkileyici şekilde kombin yapmanız halinde iş ortamlarında güzelliğinize bir de şıklık ekleyerek çok daha cool ve havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Alışveriş yaparken her zaman kullanabileceğiniz klasik bir stiletto ayakkabı ya da topuklu ayakkabı pek çok kombinde rahat etmenizi sağlayacaktır. 2015 kalem etek modası da kombin konusunda sizi rahatlatan unsurlardan biri.

bayan-takim-elbise-modelleri

Bayan takım elbise modelleri hiç kuşku yok ki çalışan kişiler için hayat kurtaran kıyafetlerin başında geliyor. Bu sene özellikle kareli, çizgili ve desenli takım elbiseler oldukça moda. Seçim yaparken renklerin uyumuna veya takım elbisenizin parçalarını diğer kıyafetlerinizle de kullanabileceğinizi düşünerek hareket ederseniz çok daha fazla kıyafet seçeneğine sahip olabilirsiniz.

etek-bluz-kombini

Beyaz gömlek hayat kurtaran özelliği ile, hem kalem etek modelleri, hem stilettolar, hem pantolonlarla beraber size harika bir kullanım alanı sağlayacaktır. Klasik kesime sahip beyaz gömlek sahibi değilseniz mutlaka bir tane de olsa edinmelisiniz. 

is-kiyafetleriCesur bayanlar için asimetrik kesimli mini eteği olan takım elbiseler veya elbiseler oldukça şık ve havalı görünecektir. Kaşmir bir paltonun içine giyeceğiniz sade, klasik kesim bir mini elbise sizi hem çok şık, hem de seksi gösterebilir. 

Frida Gustavsson for Alberta Ferretti collection (Fall 2010) photo shoot

Şifon gömlekler, diz altı kalem etekler, ince siyah çorap ve siyah stiletto ayakkabılar kombin konusunda sıkıntı çekenler için her zaman nefes aldıran kıyafetler arasındadır. Sezonun moda çanta modellerinden birini de seçtiğinizde şıklığınızı kanıtlamış olursunuz. 

siyah-takim-elbise-modelleri

 

Klasik etek ve ceket takımlarınızın içine payetli bluzlar giyebilir veya aynı renkte şifon gömlekler de tercih edebilirsiniz. Çok düz ve gösterişsiz bir takım elbiseyi, renkli çanta veya topuklu ayakkabı ile de oldukça şık, etkileyici hale getirebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar