Sponsorlu Bağlantılar

Örgü atkı modelleri, erkek arkadaşlarınızı veya eşlerinizi mutlu etmek için verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Özellikle kış mevsiminde sevdiklerinizin sıcak kalmalarını sağlayarak ve aynı zamanda da görsel olarak şıklıklarına katkıda bulunmak için örgü atkı modelleri içinde pek çok farklı örnek bulabilirsiniz.

 atki-modelleri

Atkı örnekleri hemen herkesin örebileceği türden basit modellerle dolu. En temel örgü kurallarını biliyorsanız o zaman lastik örgüsüyle veya saç örgüsü örneği ile harika atkılar örebilirsiniz. İki renkli veya ebruli yünler alarak da güzel görünen atkılara imza atabilirsiniz.

 erkek-kolay-orgu-modelleri

Koyu veya açık gri tonları erkek örgü atkı modelleri için çok favori olduğu gibi, krem, siyah ve bordo gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Kahverengi ya da yeşil tonları da yine erkekler için uygun olacaktır. Uzunluklarını veya enini kullanıma uygun şekilde ayarlayabilir ve kalın şişlerle de kısa sürede pek çok atkı örebilirsiniz.

 erkek-orgu-atki

İşe giderken giymek için koyu tonları tercih edebilir, hafta sonları için de canlı renklerle örgü atkı modelleri hazırlayabilirsiniz. Aşağıdaki modellerimize bakarak da sevdikleriniz için hemen atkı örmeye başlayabilirsiniz, kolay gelsin.

Sponsorlu Bağlantılar