Sponsorlu Bağlantılar

Örgüden hoşlanan bayanlar için bere modelleri kışı sıcacık geçirmek ve aynı zamanda modaya uygun bir tarz yakalamak için oldukça popüler. Hiç geçmeyen bir modaya sahip olan örgü bere modelleri, çocuk, genç yaşlı, herkes için büyük bir ihtiyacı karşılarken, örgü sevenler için de harika bir boş zaman uğraşı olarak karşımıza çıkıyor.

 bayan-bere-modelleri-2015

Örgü bere modelleri yapılışı konusunda biraz bilginiz varsa ajurlu, örgü desenli, pirin. Örgülü veya haraşo gibi örgü modelleri ile kendinize ve sevdiklerinize birbirinden güzel bereler örebilirsiniz. Lastik örgüsü veya sadece düz örgü ile bile harikalar yaratabilirsiniz.

bayan-orgu-bere

Berelerinizin üzerini iğne ile süsleyebilir veya ucuna ponpon takabilir, tığ ile güller örerek üstüne dikebilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturarak örgü bere modelleri ile kendi stilinize damga vurarak daha sıcak ve şık bir kış geçirebilirsiniz.

 

pembe-bere-modelleri

Tığ veya şiş kullanarak örebileceğiniz bere modellerini isterseniz evinizdeki artık yünleri kullanarak çok renkli şekilde tasarlayabilir veya yeni yünler alarak da örebilirsiniz. Son derece basit modellerden her renkte örerek gardırobunuzdaki kıyafetlerle uygun kombinler de yapabilirsiniz. Galerimizdeki resimlere tıklayarak diğer örgü bere modellerini yakından inceleyebilirsiniz. 

 

Sponsorlu Bağlantılar