Sponsorlu Bağlantılar

Ayaklarını sıcak, başını serin tut diyen ataların vardır elbet bir bildiği diyerek söze başlamak en iyisi. Havalar bir an önce eve koşmak isteyeceğimiz kadar soğumaya başladı ve botlarımızın çizmelerimizin içinde üşüyen parmaklarımızı iyiden iyiye hissetmeye başladık bile. Tam da bu günlerde imdadımıza yetişen örgü çorap modelleri ısınma ihtiyacımızı fazlasıyla karşılayacaktır. orgu-corapArtık tüm dünyada sevilerek giyilen örü çoraplar desenleriyle ve modelleriyle hiçbir yerde satın alamayacağınız tasarımlara sahip ve tabi ki yünden örüldüğünde ayaklarımızı fırın gibi yaptığından da vazgeçilmez oluyor.

orgu-coraplar

Çorap şişleriyle örüldüklerinden çok da basit hazırlandığını söyleyemeyiz ama örgü ile aranız iyiyse ve daha önce çorap ördüyseniz pek de zorlanmazsınız. Hoş, siz bilmiyorsanız bile anneniz, teyzeniz veya büyükanneleriniz eminiz ricanızı geri çevirmeyecektir.orgu-corap-modelleri (2)orgu-corap-modelleriorgu-corap-orneklerirenkli-orgu-coraplaruzun-orgu-corap-modelleri

Soğuk havalarda çizmelerinizin de içine giyebileceğiniz çeşit çeşit örgü çorap modelleri için diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar