Sponsorlu Bağlantılar

Örgü kazak modelleri moda tasarımcılarının da son yıllarda koleksiyonlarına kattıkları parçaların başında geliyor. Sadece kış ve sonbahar mevsiminde değil, yaz ve bahar aylarında da hava durumuna uygun pek çok örgü kazak modeli bulmak son derece kolay. Kazak örecekseniz veya almayı düşünüyorsanız verdiğimiz tüyolara göre hareket edebilir ve tarzınızı devam ettirebilirsiniz.

Ebruli örgü kazak modelleri

Ebruli iplerle örülmüş kazaklar bu yıl çok moda. Kısa kollu, boğazlı veya uzun kollu örebileceğiniz gibi, bol, salaş görünümlü olanlarını da tercih edebilirsiniz. Ebruli ipler dışında birbirlerine ton olarak yakın ipler alarak gayet şık kazaklar da hazırlayabilirsiniz.

bayan-orgu-kazak-modelleri (2)

Saç örgülü kazak modelleri

Saç örgüsü modeli kazaklarda en sık gördüklerimizden biri. Sütlü kahve veya bej tonlarında, yarım boğazlı bir kazak için bu örneği kullanabilirsiniz. Hem çok klasik, hem de şık olduğundan uzun yıllar modası geçmeden kullanabilirsiniz.

bayan-orgu-kazak-modelleri

Ajur örgü kazak modelleri

Ajur örgülü veya saç örgülü olsun, kazaklara motif koymak gerçekten hem keyifli, hem de güzeldir. Örgü bilmeyenler için zor görünse de, kısa bir süre sonra alışarak örebilirsiniz.

degisik-orgu-kazak-modelleri

Pastel renkli örgü kazaklar

Senenin favori renkleri genellikle pastel tonlardan oluşuyor. Tabi ki siyah, gri, bordo ve lacivert gibi koyu tonlarda da kazaklar örebilirsiniz ama kışa en uygun tonların bej, krem ve beyaz olduğunu hatırlatalım.

 

kadin-orgu-kazak-modelleri

Modern tasarımlı bayan örgü kazaklar

Modern tasarımlarla aranız iyiyse, belin yarısında biten bu kazak modeli eminiz tüm isteğinizi bir anda karşılayacaktır. Çok kullanışlı ve farklı bir model olduğundan mutlaka denemelisiniz.

 

orgu-kazak-modelleri (2)

Kazaklarınızı düğme ve boncuklarla süsleyin

Bayan örgü kazakları hazırlarken değişiklik yapmak adına değişik düğmelerden veya boncuklardan da yararlanabilirsiniz.
orgu-kazak-modelleri

Motifli örgü kazak modelleri

Hayvan figürleri kadar, kar motifleri de bu senek, örgü kazak modelleri içinde en çok gördüklerimizden biri. Siz de kazağınıza istediğiniz motifi yerleştirebilir veya sonradan üzerine işleyebilirsiniz.

 

sari-orgu-kazak-modelleri

Salaş örgü kazak trendine dahil olun

Salaş kazak modelleri geçtiğimiz seneden beri sokak modasını kasıp kavuruyor. Farklı uzunluklarda bol kazaklar örebilirsiniz. Düz renkler dışında kırçıllı yünler kullanmak bu senenin modası içinde yer alıyor.

yeni-orgu-kazak-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar