Sponsorlu Bağlantılar

Kombin yaparken sezonda neler trend, hangi parçalar moda bilmek gerekiyor. Kış mevsiminde pek çok parçayı aynı anda kullanıp farklı kombinler yapmak mümkün olduğu gibi, sıcak tutan örgü kazak modelleri de en çok tercih edilenler arasında. Bu sene hangi örgü kazaklar moda bilmek için ileri tuşuna basarak ilerleyebilirsiniz.

Tek renk örgü kazak modelleri

tek renk ve salaş görünümlü örgü kazak modelleri bu sene yine moda. Biraz daha salaş görünümlü olmalarının yanı sıra, bisiklet yaka diye tabir edilen sıfır yakalar yeniden gündeme geldi. 2016-orgu-kazak-modelleri

Yarasa kol örgü kazak modelleri

Yarasa kollar yine moda ancak bu sene kollar çok daha bol şekilde örülüyor. Kalın iplerden tek renk, bol kolları olan örgü kazak modelleri hazırlayabilirsiniz.

2016-bayan-orgu-kazak-modelleri

Desenli örgü kazak modelleri

Desenlerle aranız iyiyse ve örgü teknikleri biliyorsanız vücudunuza oturan açık yeşil, sıfır yaka kazaklardan örmelisiniz.

2016-orgu-kazak-modelleri-bayan

Üç renk örgü kazak modelleri

Üç renk kazaklarda genellikle birbirine yakın tonları kullanmalısınız. Bu kazak modelinde olduğu gibi, koyu kahve, açık kahve ve krem tonlarını birlikte kullanarak harika kazaklar elde edebilirsiniz.

bayan-orgu-kazak-modelleri

Beyaz örgü kazak modelleri

Ne çok bol, ne de dar modeller de bu sene en çok göreceklerimiz arasında. Kışın en favori rengi ise beyaz.

beyaz-orgu-kazak-modelleri-2016

Boyundan geçmeli kazak modelleri

Pançoları andıran boyundan geçmeli bütün kazak modelleri de senenin en popülerlerinden diyebiliriz. Pek çok farklı şekilde hazırlayabileceğiniz kazaklarda birbirinden değişik yünleri bir araya getirebilirsiniz.

kadin-orgu-kazak-modelleri

Geniş yakalı örgü kazak modelleri

Göğüs kısmı genişçe kesilmiş olan, bol kazaklarınızı gri ve siyah tonlarında örebilir veya petrol mavisi tercih edebilirsiniz.

orgu-kazak-modelleri

Delikli örgü kazak modelleri

Delikli örgü kazak modelleri bu sene özellikle krem ve beyaz renkleriyle hazırlandığında trendleri de yakalamış sayılırsınız. Klasik kıyafetlerinizle olduğu gibi, spor kıyafetlerinizle de kombin yapabilirsiniz.

orgu-kazak-modelleri-bayan

Sponsorlu Bağlantılar