Sponsorlu Bağlantılar

Örgü basit ve aynı zamanda zevkli bir iştir. Elbette biraz daha profesyonellik gerektiren zorlu modeller de yok değil. Kışın sıcacık evlerde örgü örüp rahatlamak isterseniz sezonun en gözde kazaklarından birini kendiniz için hazırlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey iki şişi, yeterince ip ve bir de nasıl bir kazak öreceğinizi bilmek o kadar. Sezonun en beğenilen örgü kazak modelleri için verdiğimiz örneklerden de yola çıkabilirsiniz.

Düğmeli kazak modelleri trend

Kazakların üzerine ahşap veya plastik düğmeler dikmek artık çok moda. İsterseniz önden düğmeli bir kazak örün, isterseniz ördüğünüz kazağın üzerine uygun renklerde büyük düğmeler dikin. Nasıl bir tasarım istiyorsanız düğmeleri ona uygun kullanabilirsiniz. Renk konusunda örgü kazak modelleri için bu sene taş ve krem tonlarını tercih edebilirsiniz. Doğal tonların modası hiçbir zaman geçmez. tarz-orgu-kazaklar

Renkli örgü kazak modelleri deneyin

Kazaklarınızda biraz daha canlı tonları denemek özellikle kış ayları için oldukça ideal olacaktır. Soğukta içinizi ısıtacak renkleri kazağınıza çeşitli motifler aracılığı ile ekleyebilirsiniz. Mavi ve kırmızı tonları özellikle beyaz kazaklarda harika duruyor.

orgu-kazak-ornekleri

Salaş kazaklar yine moda

Basit modellerden hoşlanıyorsanız o zaman sadece düz örgü veya haraşo ile hazırlayabileceğiniz pek çok örgü kazak modelleri bulabilirsiniz. Açık renklerde, biraz salaş ve kısa kollu kazaklar örüp içinize gömlekler ve sweatshirt giyebilirsiniz. Kombin için ideal modeller olduklarını da hatırlatalım.

orgu-kazak-modelleri

Gri örgü kazaklar klasiktir

Klasik modellere sahip olmak demek her kış kombin yaparken yeni bir kazak almak zorunda olmamak demektir. Kendinize gir tonlarında, yakalı ve desenli bir kazak örerek her sezon giyebileceğiniz bir model hazırlamış olursunuz.

orgu-kazaklar

Delikli, salaş kazaklara fırsat verin

Modadan hoşlanıyor ve takip ediyorsanız, son yıllarda ve özellikle bu sene çok moda olan delikli örgü kazaklar da ilgi alanınıza girmiş olmalı. Beyaz ve griye çalan mavi ile örülmüş bu kazağı gömlek ve jean pantolonlarınızla harika şekilde kombinleyebilirsiniz.

 

orgu-kazak

Asimetrik yakalar geri dönüyor

Asimetriden hoşlanır mısınız bilmiyoruz ama farklı örgü kazak modelleri arayanlar için bizce şahane bir model. Üstelik modası geçmeyecek bir model olduğunu da söylemek lazım.

krem-rengi-orgu-kazak

Vücuda oturan örgü kazaklar

Vücudunuzu sıkı sıkı saran bu örgü kazak modelinin her rengini kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Omuz ve boyun bölgesine yakın desenler kazağa hareket katmış.

kisa-orgu-kazak

Çiçek desenli kazaklar

Çiçek desenleri yine çok moda. İsterseniz örgü modelinizi bu şekilde oluşturun, isterseniz sonradan nakışla çiçek yapın. Her şekilde çok şık görünecektir.

desenli-orgu-kazaklar

Sponsorlu Bağlantılar