Sponsorlu Bağlantılar

Geleneksel bir aksesuar olmasının yanı sıra evladiyelik anılardan biridir örgü şallar. Her kadının dolabında en az bir tane olduğu gibi, pek çok kişide her renk ve modelde şal bulmak da mümkündür. Mevsimsiz bir aksesuar olarak varlığını sürdüren örgü şal modelleri için size sunduğumuz örneklerden yola çıkabilir, kendiniz veya sevdikleriniz için şahane modeller üretebilirsiniz. orgu-sal-modelleri

Giyim zevkiniz nasıl olursa olsun mutlaka size ve tarzınıza hitap eden bir örgü şal bulabilirsiniz. Şiş ve tığ ile aranız iyiyse, satın almak yerine, sevdiğiniz renklerden kendinize çeşit çeşit şal örmeniz de mümkün.

orgu-sal-ornekleri

Kıyafetlerinizle kombin yaparken, sonbahar ve kış mevsimi için moda olan şalları da unutmayın. İster boynunuza dolayın ve fular gibi sarın, isterseniz üzerinize alıp soğuktan korunun. Üstelik aşırı soğuklarda başınıza da sarabilirsiniz, seçim sizin.

sal-ornekleri

Beyaz şallar gelinliklerin üzerine de kullanıldığı gibi, işe giderken ceketlerinizin üzerine de kullanabilirsiniz. Kış için yünlerden, yaz için de merserize iplerden yararlanabilirsiniz.

son-moda-sallar

Örgü şal modelleri içinde desenleri ve renkleri ile dantel gibi olanları görmek de mümkün. Gerçekten sanat eseri kıvamında görünen bu şallar ömür boyu üzerinizde kalabilir ve modası da asla geçmez. orgu-sal

 

orgu-sallar (2)orgu-sal-modasiorgu-sallar

Diğer örgü modelleri için yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar