Sponsorlu Bağlantılar

Örgü yastık modelleri ile evlerinize son derece dekoratif bir görüntü kazandırabilirsiniz. İster oturma odanıza, ister salonunuza, isterseniz de akşamları kahve içtiğiniz berjerinize örebileceğiniz örgü yastıklarla hem sırtınızı rahat ettirebilir, hem de boş vakitlerinizi bu şık dekoratif örgülerle değerlendirebilirsiniz.

Çocuk odaları için de örgü yastık modelleri tasarlayabilirsiniz. Çocuğunuzun yatağının üzerine koyabileceğiniz gibi onlara oyuncak hayvan şeklinde de yastıklar örebilirsiniz.

motifli-orgu-yastik-modelleri

Yatak odalarınız veya kanepelerinizin üzerine, eve uygun renk tonlarından oldukça basit örgü teknikleri kullanarak harika yastıklar örebilirsiniz.

Sandalyelerinizin üstüne de örebileceğiniz örgü yastıkları isterseniz sadece haraşo ile isterseniz de lastik örgüsü kullanarak da basitçe hazırlayabilirsiniz. Yastık ebatlarınıza uygun şekilde hazırlayabileceğiniz modellere düğme de dikebilir ve işlevsel hale getirebilirsiniz.

orgu-cocuk-yastigi

Size sunduğumuz örgü yatık modellerine baktığınızda püsküllerin de kullanıldığını görecek ve pek çok yatıkta rengarenk ipliklerin bir arada zevk içinde kombinlendiğine de şahit olacaksınız. Siz de kendi yaratıcılığınızı kullanarak harika modeller tasarlayabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar