Sponsorlu Bağlantılar

Kış mevsiminde ayaklarımızı sıcak tutmak en önemli şeydir, zira ayaklarımızı üşüttüğümüzde pek çok hastalığa da davetiye çıkarmış oluruz. Kendimizi ve sevdiklerimizi soğuk havaların etkisinden korumak için de patiklere saldırırız. Türklerin çok eski geleneklerinden biri olan ve hepimizin annelerinden, anneannelerinden öğrendiği patik örnekleri sayesinde ayaklarımız sıcacık olur.

 orgu-patik-ornekleri

Kolay örülebilen patik modelleri ile hem kendi ayaklarınızı sıcak tutabilir, hem de sevdiklerinize küçük hediyeler verip, onları mutlu edebilirsiniz. Yünlerle örebileceğiniz ve örneklerini kolayca çıkarabileceğiniz patik örnekleri için sayfamızdaki resimlere tıklayarak yakından bakabilirsiniz. İsterseniz tek renkteki yünlerle, isterseniz kırçıllı iplerle veya ebruli renk seçenekleri ile birbirinden güzel ve sevimli patikler örebilirsiniz.

 farkli-patik-modelleri

Daha modern görünümlü patikler istiyorsanız da örülmesi gayet kolay olan ayakkabı patik örnekleri ilginizi çekebilir. Boğaz kısmı uzun olan veya bilekten bantlı modeller kadar, ayağın üzerinde çapraz ipliklerle tasarlayabileceğiniz harika patik modelleri örebilir, daha farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

 

Diğer patik modellerimiz için burayı tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar