Sponsorlu Bağlantılar

Evlerde farklı bir atmosfer oluşturmak biraz da konforla ilgili bir durumdur. Herkes oturma odasında uzanıp, yorgunluğunu atmak ve dinlenmek ihtiyacı duyar. Doğru seçilmiş eşyalar ve aksesuarlar sayesinde daha dingin bir hava yaratabilir ve karmaşadan uzak, kendi tarzınıza uygun dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken, neye ihtiyacınız olduğunu bilmek ve biraz da cesaret.


turuncu beyaz oturma odası (680 x 400)

Beyaz her zaman mekanları daha geniş gösteren ve huzur veren bir renktir. Beyaz koltukların üzerine kullanılan sarı ve turuncu yastıklar hem odaya hareket kazandırmış, hem de beyaz ile son derece uyumlu bir atmosfer sağlamış. Beyaz mobilyalı evlerde yere renkli kilim veya halı sermek de oldukça güzel ve dekoratif duruyor.

mavi siyah oturma odası (680 x 400)

Geniş oturma odaları için son derece uyumlu olan mavi ve siyah beraberliğinden yararlanabilir ve siz de oldukça tarz bir oturma odasına kavuşabilirsiniz. Mavinin her tonu ile kombinleyebileceğiniz siyah mobilyalar sayesinde evinizde hem renk geçişleri açısından karmaşa yaratmayacak, hem de bu esrarengiz ikilinin evinize kattığı cazibeden yaralanacaksınız.

siyah beyaz oturma odası (680 x 400)

Beyaz koltuklarla kullanacağınız siyah yastıklar ve örtüler sayesinde yine huzurlu ve sade bir dekorasyon yapabilirsiniz. Ahşap geniş bir sehpa sayesinde  ve köşe koltuklarınızla odanızda hem yerden kazanabilir, hem de göz yormayan dinlendirici bir tasarım elde etmiş olabilirsiniz.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar