Sponsorlu Bağlantılar

Makyaj yaparken dikkate alınması gerekenlerin başında saç rengi ve elbette modeli de yer alıyor. Saça göre makyaj yapmak için ten renginizi ve tarzınızı da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

kizil-saca-makyaj-onerisi

Kumral bir bayansanız ve bal köpüğü, açık kumral ya da karamel tonlarında bir saç rengine sahipseniz kahverengi göz makyajı ya da smokey eyes makyaj türleri sizin için uygun olacaktır. Dudaklarınızı daha doğal rujlarla renklendirerek geri planda tutabilirsiniz. 

makyaj-modasi

Koyu kahverengi saçlar için rimellenmiş kirpikler ve bakır tonlarında göz farı, bronz veya şeftali tonlarında allık ve nude ruj kullanmak doğru olacaktır. 

saca-gore-makyaj-onerileri

Siyah saçlı bayanlar kırmızı ve bordo ruju tercih edebilirler. Dikkatli çekilmiş siyah eye liner ve kırmızı ruj ikilisi gerçekten siyah saçlılara çok yakışıyor. 

sacc-makyaj-modelleri

Tabi ki göz farı konusunda siyah saçlı bayanlar gölge oyunlarını da kullanabilir ve gri ile siyah arasında geçişler yaparak gözlerini ön plana çıkarabilirler. 

sac-makyaj-onerileri

Kumral veya röfleli saçlara sahipseniz, pembe rujlar kullanabilir, mavi veya mor göz farları da tercih edebilirsiniz. Allık olarak da ebe ve şeftali tonları oldukça uygun. 

sac-rengine-göre-makyaj

Sarışın veya kumral bayanlar da mavi göz farlarını gri ile yumuşatarak kullanabilirler. Gözleriniz renkliyse smokey eyes göz farı da çok iyi durabilir. Pembe ruj veya nar çiçeği tonlarını tercih edebilirsiniz. 

seksi-makyaj-yapmak

Sponsorlu Bağlantılar