Sponsorlu Bağlantılar

Kendinizi makyajla beraber seksi ve çekici bir görünüm içine sokmak istiyorsanız; parıltılı renklerle beraber koyu renk tonlarını bir arada kullanmalısınız. Gözlerinizde veya dudaklarınızda hangi renk tonlarının kullanmaya karar vermeden önce nasıl görünmek istediğinize karar verir. Seksi makyaj tüyolarını bir arada uygulamak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Seksi makyaj uygulamasında ilk olarak gözleri ön plana çıkarmalısınız. Keskin renkler gözlere daha frapan bir görünüm kazandıracaktır. Mor, koyu kahverengi, koyu gri ve siyah gibi far renkleri gözlerinizi keskin şekilde ortaya çıkarır. Aynı zamanda göz altına siyah göz kalemi sürmeyi ihmal etmeyin. Gözleriniz siyah kalemin etkisiyle daha çekici hale gelecektir. Bol rimel uygulaması gözlere daha seksi bir ifade kazandırır.

seksi-makyaj-cesitleri

Koyu renkli farlarla bol miktarda rimel sürmeyi ihmal etmeyin. Yanaklarda allık uygulamasını keskin şekilde allık fırçasıyla düzgün olarak uygulayın. Ayrıca koyu şeftali tonlu allıklardan yardım alabilirsiniz. Seksi makyaj türleri arasında yer alan makyaj modellerinde dudaklarda ıslak bir görünüm şarttır. Her an öpülme hissi uyandıran ıslak dudaklarda kırmızı gibi belirgin renk tonları kullanılır. Üzerine dudak parlatıcısı uygulanarak dudaklar ön plana çıkarılır. İsterseniz sadece simli bir rujla bu işlemi yapabilirsiniz. Seksi dudaklara erişmek için ruj sürmeden önce dudaklarınıza peeling işlemi yapmayı ihmal etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar