Sponsorlu Bağlantılar

Tarz sahibi kadınların pek çoğu siyah kombin yapmayı da severler. Siyah rengin asaleti pek çok kadını kendisine çekerken, daha ince görünmeye de yol açtığından kıymeti bir başkadır Bu sezon siyah kombinler çok moda ve özellikle sonbahar ve kış aylarında dilediğiniz kadar siyah parçayı bir arada kullanmanız da mümkün.

siyah-kombin-ornekleri

Boğazlı kazaklar bu sene çok moda ve siz de siyah kombinleriniz için salaş görünümlü boğazlı kazakları tercih edebilir, altına siyah tayt giyebilir ya da skinny jeanlerinizle kombinleyebilirsiniz. Converse ayakkabı ya da spor ayakkabı da bu kombini tamamlamanız için iyi bir tercih eolacaktır.

 

siyah-kombin

Boğazlı kazaklar deri taytlarla da harika duruyor. Bootie bot modelleri veya topuklu ayakkabılar da bu tip kombinlerde şık durur.

siyah-elbise-kombini

Havalar henüz çok soğumamışken siyah elbise kombinlerinizi topuklu ayakkabılarınızla kullanmayı deneyebilirsiniz. Uzunca bir süre açık ayakkabı giyemeyeceğinizi düşününce bu sıcakları iyi değerlendirmenizi öneririz.

simsiyah-kombinler

Kombin yaparken hem maskülen, hem de feminen parçaları birlikte kullanmak bu sezonun en göz alıcı tarzını yaratmanızda size yardımcı olabilir. Tabi deri pantolon modelleri de bu tarz için biçilmiş kaftan.

en-guzel-kombinler

Chelsea botlar sezonun en çok öne çıkan modelleri olduğundan tüm siyah kombinlerinizde bu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Her türlü tayt ve jean ile güzel duracağından emin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar