Sponsorlu Bağlantılar

Malum havalar soğudu ve hasta olmamak için biraz daha dikkat etmek lazım. Pek çoğumuz kazak giymeyi sevmiyoruz ki özellikle kazakların biraz daha kilolu göstermesi can sıkıcı olabiliyor. Ancak hasta olmak kilolu görünmekten daha kötü. Yapabileceğiniz güzel kombinlerle gayet ince ve aynı zamanda şık görünebilirsiniz. Gömleklerinizin üzerine giyebileceğiniz kazakları ister kışlık eteklerinizin üstüne, isterseniz de Jean pantolonlarınızla beraber kullanabilirsiniz.

kazak-kombini (2)

2015 kazak modelleri çok farklı olduğu için her beğeniye hitap eden bir model bulmanız mümkün. İster dar kesimi ister el örgüsü, isterseniz de oversized kazak modellerinden birini alarak pek çok kıyafetinizle kombin yapabilirsiniz. Dar pantolonlarınızın üstüne giydiğiniz kazağınızın ön kısmını kemerinizin içine sokabilir ve harika görünebilirsiniz. Çok havalı durduğunu söylemek gerek.

kazak-kombini

Çizgili, ince bir boğazlı sweatin üzerine giyilen kalp desenli kazak son derece şık duruyor. Bu sene desenleri karıştırmanızda hiçbir sakıncası yok. Olmaz öyle diyenlere de kulak kabartmayın, siz bildiğinizi okuyun, modayı onlar değil, siz yaratın.

orgu-kazak-kombini

Devetüyü mantoların içine giyilen açık renklerdeki kazaklar 2014 yılında en çok gördüğümüz kombinlerden biri. Özellikle tayt pantolonlarınızın veya skinny jeanlerinizin üzerine giyebileceğiniz oversized kazaklar sayesinde hem tarz, hem de şık görünebilirsiniz. Tabi ki üşümeme garantisi de cabası.

orgu-kazak-ornekleri

 

Yazlık gömleklerinizi kış vakti de kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz ya da krem rengi bir kazağınız varsa ve giymiyorsanız harika bir kombinle kazağınız birden en sevdiğiniz kıyafetiniz olabilir. Ekose desenli bir gömleğin üstüne giyeceğiniz beyaz örgü kazak, bileklerinize takacağınız pek çok takı ve yaka kolyesi sayesinde ortaya nefis bir tarz çıkarabilirsiniz.

son-moda-kazaklar

Söyledik ya desen üstüne desen modası var bu yıl diye. İşte bir örnek daha, hem de çok alakasız renklerle bir araya getirilmiş diye düşünmek de serbest. Ancak ortaya çıkan kombin harika bir hafta sonu kıyafeti olabilir. Siz de çizgili gömleklerinizi kazaklarınızla böyle kombinleyebilir, altına da renkli jean pantolon giyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar