Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik seçimi zor ama çok da heyecan verici, öte yandan eğlenceli bir iştir. Evlilik hazırlıkları doğal bir telaşı da beraberinde getirir ve her gelin adayı bu telaş içinde kendisi için uygun gelinliği bulmak için pek çok araştırma yapar. Son moda büyük beden gelinlikler de hafif kilolu bayanlar için daha güzel görünmelerini sağlayan modellerle dolu.

Sezonda öne çıkanlara bakacak olursak genellikle omuzları açıkta bırakan straples gelinlik modelleri tüm adayların hoşuna gittiğinden, modacılar da bu tasarımlara ağırlık vermiş durumdalar. Bedenin üst kısmını saran modellerde etek boyları yerlere kadar uzun ve aynı zamanda aşırı kabarık değiller. Tabi ki prenses gelinlik modelleri de büyük beden hanımlar için sezonda bulunabilecek tasarımlar arasında yer alıyor.

Kuyruklu gelinlik modelleri ve balık etek formdaki tasarımlar da her kilolu hanımın seçebileceği güzellikte. Eminiz düğün gününüzde kilolarınızın farkına bile varmadan harika görünebileceğiniz pek çok model bulabileceksiniz.

2016-buyuk-beden-gelinlik-modelleribuyuk-beden-gelinlikbuyuk-beden-gelinlik-modelleri (2)buyuk-beden-gelinlik-modelleribuyuk-beden-gelinlik-modelleri-2016buyuk-beden-kuyruklu-gelinlik-modelleribuyuk-beden-sade-gelinlik-modellerien-guzel-buyuk-beden-gelinlik-modellerien-yeni-buyuk-beden-gelinliklerson-moda-buyuk-beden-gelinlikler

Gelinlik modası veya büyük beden gelinlikler ile ilgili pek çok yazımızdan fikir alabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri terzinize göstererek diktirebilir veya internetten de sipariş verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar