Sponsorlu Bağlantılar

Saçından hoşnut olmayan bir kadını güzel olduğuna ikna etmek gerçekten çok zordur. Bir kadın için saç modelleri hayati önem taşır ve yapılacak her değişiklik üzerinde pek çok kez düşünmeyi gerektirir. Kısa saç modelleri de bayanlar için iyi düşünülmesi gereken durumlardan biridir.

sari-sac-modelleri

Sonbahar-kış sezonunda kısa saç modasından yararlanmak isteyenlere biraz daha maskülen kesimlerin trend olacağını söylemekle işe başlayalım. Fransız stili kaküller de oldukça moda.

son-moda-sac-modelleri

Saçın bir yanını kazıtma modası hala devam ederken, ense tıraşını erkekler gibi kısacık yaptırmak da cesur kadınlar için önemli kararlardan biri.

kisa-sac-stilleri

Ciddi bir değişiklik istiyorsanız ve artık uzun saçlardan çok sıkıldıysanız katlı kısa saç modellerini mutlaka denemelisiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kestireceğiniz modelin yüzünüzle tam bir uyum içinde olması o kadar.

kahverengi-sac-modelleri

Kısa saç modelleri içinde kakül kısımlarının uzun bırakıldığı çok kısa modeller bu sezon öne çıkıyor. Bize göre harika bir model olduğundan mutlaka yüzünüze uygun olduğuna karar verip bu modelleri denemelisiniz. Ayrıca uzarken de bu modelin sizi çok rahatlatacağını hatırlatalım.kisa-sac-modelleri

Kaküllü ve küt kısa saçlar da özellikle siyah ve kahverengi saçlı bayanlar için ilk tercihler arasında bulunuyor. Saç uçlarına sarı veya kırmızı balyajlar attırmak da oldukça popüler.

en-guzel-kisa-sac-modelleri

Kısa saçlarınızı şekillendirmek için biraz jöle veya bir saç spreyi işinizi görecektir.

Sponsorlu Bağlantılar