Sponsorlu Bağlantılar

Stil sahibi olmak için sadece modayı yakından takip etmek, modaya uygun giyinmek yetmez. İş, sosyal ve günlük hayatınızı yansıtan davranışlar da stilinizi etkiler.  Moda aynı zamanda, kıyafetleriniz kadar duruşunuzla ve karakterinizle de ilgilidir.

Vücudunuzu iyi tanımak bir tarz yaratmak için en önemli kuraldır. Ne kadar iyi giyindiğiniz değil, üzerinize giydiğiniz kıyafeti nasıl taşıdığınız önemlidir. Stil sahibi olmaktaki ilk kural, beden ölçülerinize göre kıyafet seçimini yapmanızdır. Beden ölçülerinize göre giyinemiyorsanız, üzerinizde trend olan bir kıyafet olsa bile kendini göstermeyecektir. Bunun için beden seçimini özenle yapmalı, tereddüt yaşıyorsanız mağazalardaki görevli personellerden yardım almalısınız. Klasik giyim tarzını kapsayan stillerle de tarz sahibi olmaya yaklaşabilirsiniz. Özellikle de çalışan bir bayansanız, stil sahibi olmak için klasik tarzlar daha uygun bir seçim olacaktır. Tatil günlerinizde spor-şık olacak kombinlerle, klasik tarzı benimseyebilirsiniz. Trend olan klasik kıyafetlerinizi uygun parçalarla bir araya getirerek kendi tarzınızı oluşturma yolunda emin adımlar atabilirsiniz.

Stil sahipleri, kıyafetlerinde şık ve doğal olduklarından, makyajlarına da bu durumu yansıttıklarını söyleyebiliriz. Şıklıklarını, abartılmış bir makyajla göze batarak gölgelemek istemezler. Bu nedenle doğal tonlarla yapacağınız makyaj, tarz sahibi olmanızda önemli rol oynayabilir. Kullandığınız hafif ve güzel bir parfümle yarattığınız stilinizi, markalaştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar