Sponsorlu Bağlantılar

Genel Özellikleri

Güzellik konusunda son derece hassas olan Terazi burcu, sanata olan düşkünlüğü ile de tanınır. Sanata karşı ilgisi aynı zamanda böyle bir ruha sahip olması ile de ilişkilidir. Terazi burcu genel özelliklerine bakacak olursak, bu burca mensup kişilerin çok sempatik ve sevimli olduklarını söyleyebiliriz. Hemen her ortama uyum sağlayan Teraziler, zariflikleri ile de herkesi etkilerler. Doğalarındaki çekicilikleri özellikle ikili ilişkilerinde onlara ayrı bir hava verir. Olaylara karşı tarafsız yaklaşırlar ve aynı zamanda idealist kişilerdir. yüce gönüllü ve iyi niyetli oldukları kadar insanlara yardım etmekten de çok hoşlanırlar. Siyaset konusunda oldukça becerikli olan Terzi burçları zeki ve akıllı kişilerdir. yaratıcılıkları kadar diplomatik yanları ile de oldukça başarılı olduklarını söylemek mümkündür. İkili ilişkilerinde her ne kadar daldan dala konsalar da romantik kişilerdir. hassas bir ruh haline sahip oldukları için zaman zaman dengesizlikleri de söz konusudur. Alınganlıkları yüzünden zor durumlar yaşayan Terazi burçları genellikle kararsızlık yaşayan kişilerdir. sık sık fikri değiştirdikleri gibi, ilişkilerinde sadakat zayıf oldukları yanlarıdır.

Terazi Kadını

Pek çok erkeği cazibesi ile etkisi altına alan Terazi kadını hayat dolu ve neşeli bir yapıya sahiptir. Arkadaşlarına ve dostlarına çok önem verirler ve sohbetleri de son derece akıcı ve güzeldir. Genellikle iyi kalpli ve yardımsever kadınlardır ve güzellik onlar için çok önemlidir. Her daim bakımlı ve güzel görünmekten hoşlanırlar. Yeni fikirlere açık oldukları kadar maceralardan da hoşlanır ve zaman zaman olmadık riskleri de göze alırlar. Kendine çok dikkat eden Terazi kadını moda olan her şeyi almak yerine, kendini ifade eden ve tarzını yansıtan giysiler giymeyi tercih eder. Paraya düşkündürler çünkü isteklerine ancak bu şekilde ulaşacaklarını düşünürler. Baskıdan hoşlanmazlar ve hazıra konmayı severler. Rahatına düşkün oldukları gibi, her konuda işin estetik yanı ile uğraşmayı tercih ederler. Hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptirler ve kararları da genellikle duygusal olur. Burnunun dikine gittikleri için sıkıntı yaşadıkları da görülür. Özgürlüğüne çok düşkün olan Terazi kadını evlendiği zaman çok iyi bir anne ve eş olur. Gerçekten sevdiğinde ve sevildiğini hissettiğinde sadık bir eş olur. İkili ilişkilerinde karşı taraftan her zaman ilgi ve sorumluluk bekler.

Terazi Erkeği

Her ortamda aranan biri olan Terazi erkeği, hoş sohbeti ve nezaketi ile herkesi büyüler. Oldukça kararsız bir yapıya sahip oldukları gibi duygusal ve romantiktirler. Bayanlara nasıl davranacaklarını iyi bilirler ve flört konusunda oldukça cömerttirler. Her zaman dürüst oldukları için karşılarındaki kişilerden de aynı dürüstlüğü beklerler. Saygısızlığa asla tahammül edemezler ve dostlukları da son derece iyidir. Meraklı oldukları kadar yeni olan her şeye karşı da ilgi beslerler. Hitabet konusunda başarılıdırlar. Genel olarak sakin bir yapıya sahiptirler ve hayatta en önemsedikleri duygu huzurdur huzurlarını bozacak her türlü ortamdan ve insandan uzak dururlar. Temiz ve bakımlıdırlar, ikili ilişkilerinde de bakımlı ve güzel kadınlarla beraber olurlar. Derin sohbetlerin aranılan insanlarıdır ve bayanlarda da aynı şekilde sohbet edebilecekleri kişileri tercih ederler. Muhteşem bir aşık ve sevgilidir. Eşine son derece sadık olduğu kadar romantizmi ile de ilişkiyi doruğa çıkarmasını iyi bilir. İyi bir baba ve eş olan Terazi erkekleri evlendiklerinde çok sağlıklı ve uzun bir ilişki sürdürürler.

Sponsorlu Bağlantılar