Sponsorlu Bağlantılar

Yenilenmek için yapabileceklerinizden biri alışkanlıklarınızı değiştirmekten geçiyor. Pek çok gereksiz alışkanlıkların bir süre sonra hayatınızın temel parçalarıymış gibi karşınıza çıkması dayanılmaz bir hal alabilir. Örneğin teknolojiden yararlanmak yerine her gün elinizde cımbızla ayna karşısına geçmek yerine yüz epilatörü alın. Aha güzel bir cilt için sürekli ürün değiştirmek yerine yüzünüze masaj yapan aletlerden edinin ve ne kadar temiz, ferah ve genç bir cilde sahip olacağınızı görün.

guzellik

Yaşamınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız mutlaka arkadaş listenize de göz atmanız iyi olacaktır. Örneğin yaşamınızı kabusa çeviren, size hiçbir katkısı olmayan ve sohbetinden sıkıldığınız arkadaşlarınıza veda etmenin zamanı gelmiş olabilir. Herkesle sosyal medya üzerinde arkadaş olma zorunluluğundan da kurtulun ve kendinizi özgürleştirin. Listelerinizi yenileyin, cevap vermediğiniz telefon numaralarını engelleyin veya herkese mesaj atmak zorundaymış gibi, kendinizi telesekreter muamelesi yapmaktan vazgeçin. İstemediğiniz ortamlarda bulunmamak veya sevmediğiniz kişilerle konuşmak sizi kötü biri yapmaz, aksine tercihi olan karakterli biri haline getirir.

arkadaslik

Başkalarını eleştirmekten vazgeçin. İnsanları oldukları gibi kabullenin, eğer kabul edemiyorsanız o kişilerle görüşmeyi ya da onlar hakkında sürekli olumsuz konuşmalar yapmayı bırakın. Özellikle yakın arkadaşlarınızın özel yaşamları hakkında ileri geri konuşma veya sevgililerini, eşlerini eleştirme alışkanlığınız varsa bundan bir an önce kurtulun. Bırakın insanlar ne yaşamak istiyorlarsa onu yaşasınlar ve kendi tecrübelerini oluştursunlar. Kimsenin ebeveyni olmadığınızı kendinize sık sık hatırlatın.

hayata-yeniden-baslamak

Yetişkin bir kadın olarak hala tek kişilik yatakta yatıyorsanız değişikliğin zamanı gelmiş demektir. Gidip kendinizi çift kişilik bir yatak alın ve bu yatakta yatmak için evlenmeyi veya sevgiliniz olmasını beklemeyin.

yatak

Düzenli olarak regl tarihlerinizi bir kenara not edin ve senede bir kez mamografi çektirin. Mamografi için yaşınız gençse bile her altı ayda bir kadın doğum muayenesine girmeyi ihmal etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar