Sponsorlu Bağlantılar

Yılbaşı gecesi saç modelleri için olabildiğince sınırlarınızın dışına çıkmaya çalışın. Diğer günlerden farklı olarak biraz daha gösterişli saç modelleri kullanabilirsiniz. İşte sizin için yılbaşı gecesinde saçlarınızla herkesi büyülemeniz için tavsiye ettiğimiz modeller.

Farklı örgü modelleri kullanın

Örgü saç modelleri hemen her zaman kullanılabilir. Örneğin geceleri kurdelelerle veya taşlı aksesuarlarla harika saç örgüleri kullanabilirsiniz. Arkadan yapılmış bu örgü şık ve farklı duruyor. sac-modelleri

Dalgalı saçlar kullanın

İri dalgalar her ortamda ve her özel gecede kullanabileceğiniz en pratik ve en havalı saçlardandır. Açık saç kullanacaksanız iri dalgalarınızı sabitleyici kullanarak gece boyu kullanabilir, şık ve seksi görünebilirsiniz.yilbasi-gecesi-sac-modelleri (2)

Tek omzunuzu açıkta bırakın

Saçlarınızı dalgalı ve doğal görünümleriyle bırakabilir ve elbisenizin daha da ortaya çıkması için bir omzunuzu açıkta bırakacak şekilde yana yaslayabilirsiniz. Gece davetlerinde sıklıkla görülen bu saç modelleri eminiz yılbaşı gecenizi de güzelleştirecektir.yilbasi-icin-abiye-sac-modelleri

Dağınık topuzlardan yararlanın

Dağınık topuzlar özellikle ensede ve başın bir yanında boyun kısmında toplandığında gece kıyafetleriyle muazzam duruyor. Bu saç modelini yılbaşında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

yilbasi-sac-modelleri

Çılgın modellere fırsat verin

Alışılmışın dışına çıkmak cesaret ister evet ama yılbaşı gecesi de bu anlamda iyi bir fırsat değil mi sizce de? Kendinizi aşmak için bu geceyi kullanabilirsiniz.

yilbasi-icin-saç-modelleri

Seksi ve havalı saçlar

İri dalgalar, seksi bir makyaj ve yana atılmış saçlar. İşte yılbaşı gecesi için sözün bittiği yer.

yilbasi-gecesi-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar