Sponsorlu Bağlantılar

Yılbaşı yaklaşırken herkes ne giyeceğin, nerede kutlama yapacağını, saçına nasıl şekil vereceğini düşünmeye başladı bile. Yeni bir yıla girmenin heyecanıyla daha da güzel olmak isteyen bayanlar için elbette saçlarının iyi görünmesi, yeni yılı karşılarken de çok önemli bir ayrıntı. Dış görünümünüze önem veriyorsanız 2016 yılbaşı saç modelleri için yazımızı okumaya devam edin. Sizin için önerdiğimiz saç modelleri ile yeni yılı karşılarken güzelliğiniz ile sevdiklerinizi de büyüleyebilirsiniz.

İri dalgalı yılbaşı saç modelleri

İri dalgalar muntazam bir görünüm sağlar. Özellikle abiye elbise giyecekseniz ve saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız bu dalgaları saç modelini yaptırabilirsiniz.

dalgali-uzun-sac-modelleri

At kuyruğu saç modelleri

Basit bir at kuyruğu modeliyle yılbaşını karşılamak istemiyorsanız, saçların yan tarafından örgülerle şekillendirilmiş bu harika saç modelini uygulayabilirsiniz.

akuyrugu-sac-modelleri

Toplu saç modelleri

Yılbaşı için toplu saç modelleri tercih etmek de şık bir görüntü verecektir. Bu sene örgülerden bol bol yararlanabilir, süslü saç tokalarıyla da saçlarınızı gösterişli hale getirebilirsiniz.

kakullu-sac-modelleri-2016

Ensede toplanan örgülü saç modelleri

Örgü saç modelleri bu sene çok moda olduğu için siz yeni yıla girerken de saçınızda örgüler kullanabilir, ensenizde şık bir topuz yaptırabilirsiniz.images (23)

Dalgalı toplu saç modelleri

Maşalarla hareketlendirilmiş bu saç modeli gerçek bir zerafet timsali olmanızı sağlayabilir. Lüks mekanlar ve şık yılbaşı partileri için tercih edebileceğiniz gibi, omuz dekolteli kıyafetlerle de harika duracaktır.

Beautiful female wedding model isolated on white background

Ensede topuz yapılan modeller

Ense kısmında topuz yapma modasını yılbaşı gecesi için de kullanabilirsiniz. Pek çok ünlünün tercih ettiği bu modeller her ortama katılmanız mümkün.

yilbasi-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar